Díky tomuto jednoduchému a levnému triku bude váš domov skvěle vonět

19280
- Advertisement -

Chcete levný osvěžovač vzduchu či pohlcovač pachu? Stačí číst dále

Kreativitě se meze nekladou, a proto je jenom na Vás, jaký osvěžovač si vyrobíte pro svůj domov. Pro inspiraci můžete shlédnout níže uvedené video, které Vám může pomoci získat nějakou inspiraci pro Vaši vlastní výrobu. Budete potřebovat základní věci, které se nachází v každé domácnosti. Jedná se například o jedlou sodu, sklenici s víkem či citrón a tymián. Jediné, co si budete muset koupit je některý z esenciálních olejů. Ty můžete sehnat v drogerii, zdravé výživě či ve větším supermarketu. Jakou vůni esenciálního oleje si vyberete je jenom na Vás. Dnes již máte na výběr od klasických jako je vanilka či pomeranč až po exotické, které se více hodí do letních měsíců. Celá příprava Vám zabere pár okamžiků a tento velmi jednoduchý, ale efektivní osvěžovač vzduchu můžete použít po celé Vaší domácnosti.

Tento levný osvěžovač vzduchu bez chemikálií si doma zvládne vyrobit opravdu každý! Budete na něj potřebovat zavařovací sklenici s víkem, nebo jakoukoliv láhev s velkým otvorem, prášek do pečiva a libovolné esenciální oleje.

V níže uvedeném videu je popsán jednoduchý návod, jak si tento jednoduchý a organický domácí osvěžovač vzduchu vyrobit. Na video se určitě podívejte, a pokud se vám tento trik líbil, sdílejte jej se svými přáteli!

- Advertisement -