Dlaczego Cola powinna być Twoim następnym rozwiązaniem dla włosów?

19141
- Advertisement -

Umyj włosy

Nie możemy zagwarantować skuteczności tego rozwiązania, zwłaszcza w przypadku wielu skarg na niego. Warto jednak spróbować, jeśli chcesz, aby Twoje włosy miały większą objętość. Mówi się, że cola może uratować włosy od “płaskości” i sprawić, że będą gęstsze.

Cola jest wysoce kwaśna i stosowanie jej na włosy powoduje zamykanie i kurczenie się łusek. To z kolei nadaje włosom połysk. Jak z pewnością już gdzieś słyszałaś, to właśnie łuski włosa odpowiadają za utrzymanie wilgoci wewnątrz każdego kosmyku. Gdy są otwarte, włosy szybciej się niszczą, tracą wigor i najzwyczajniej w świecie przestają przyjemnie lśnić.

Ellko, Beauty-blogerka wypróbowała ten hack i była pod wrażeniem rezultatów. Potrzebujesz tylko dwóch małych butelek coli i wody, aby następnie zmyć z nich ten słodki, gazowany napój.

Obejrzyj film, aby zapoznać się z krokami, które należy wykonać.

Jak widać na video, blogerka przygotowała dla siebie dwie litrowe butelki Coca Coli – jeśli masz krótkie włosy, z pewnością wystarczy tylko jedna. Następnie polała swoje włosy colą, zważając na to, aby pod głową mieć miskę, w którą będzie spadał płyn. W ten sposób, końcówki włosów nadal miały szansę zamoczyć się w napoju.

W kolejnym kroku zmyła napój z włosów pod prysznicem i podsuszyła włosy suszarką. Jaki był efekt końcowy? Obejrzyj film do końca, a sama się przekonasz!

Zastrzeżenie: To nie jest zapewnienie, że uzyskasz takie same rezultaty, jak wszyscy inni. Efekty są różne u różnych osób.

- Advertisement -