Цікаві і корисні ідеї щоб зайняти дитину, коли стоїте в черзі

264
- Advertisement -

Кожна дитина має цілий перелік своїх улюблених іграшок, якими вона розважає себе, коли ви їдете в автобусі або ж очікуєте свою чергу в банк. Але буває й так, що звичних для дитини розваг немає під рукою. Наприклад, тато поїхав на роботу, а в машині залишився цілий пакет з іграшками вашого малюка.  З іграшками або без них, в житті кожних батьків будуть моменти, коли їх дитина буде бачити в вас своє єдине джерело гарного настрою та єдиного друга для гри. Не варто перейматись! Ви маєте все необхідне, щоб спробувати будь-який з варіантів, про які ми написали нижче!

Не треба інструкцій!

Ніяких завчасних підготовок не треба, щоб пограти в запропоновані нами розваги. Вони підійдуть саме тоді, коли ви маєте лише декілька хвилин, однак вашій дитині вже дуже набридло дивитись в потилицю чоловіку перед вами!

  • Маючи з собою в сумці ручку або ж маркер, ви можете зіграти в цікаву гру зі своїм малюком. Треба лише написати на долоні своєї руки будь-яку букву. Нехай малюк спробує відгадати, яку саме букву ви “сховали” у себе в руці!
  • Пограйте в гру “Три речі, котрі Я зробив сьогодні”. Не вагайтесь,  задавайте малюку більше питань, по мірі того, як він розповідає свою історію.
  • Якщо ваша дитина може гордо називати себе школярем, то спробуйте дізнатись від неї, як звуть всіх її однокласників. Це дається легко? Як щодо того, щоб порахувати кількість людей в класі?

Грайтесь з тим, що маєте під рукою!

Оглянувшись довкола, ви точно знайдете таку річ, яку можна буде показати дитині, дослідити та пояснити, навіщо вона потрібна. Варто пам’ятати, що звичайні для побуту дорослих людей речі можуть викликати неабиякий інтерес у дітлахів. Самі оберіть безпечну для дослідження гру і викресліть декілька хвилин нудного очікування!

  • Пошукайте в сумці непотрібні чеки з магазину або використані рахунки, які ви планували викинути. Насправді, це може бути чим завгодно, аби малися цифри, які можна було б використати для створення математичних вправ!
  • Годинник на вашій руці відмінно підказує вам, котра зараз година. Скоріш за все, ваш малюк ще не вміє користуватись цим чарівним пристроєм, тож варто це виправляти! Плануйте події та назначайте час!
  • Розвитку уваги та пам’яті дитини треба приділяти достатньо часу. Перетворюючи прості вправи у розвагу, ви даєте радість і знання малюку. Завдання дитини в цій грі буде пошук предмету в приміщенні! Нехай вона подивиться довкола і спробує запам’ятати якомога більше предметів, які є в кімнаті. Після цього скажіть їй закрити очі, а самі приберіть один, бажано невеличкий, предмет. Як гадаєте, чи вийде в вашої дитини знайти зниклу з кімнати річ?

- Advertisement -