Студент коледжу втомився платити орендну плату і будує затишний крихітний будинок, який коштує 15000 доларів

452
- Advertisement -

Щороку молодь вступає до коледжів і скоро студенти відчують смак дорослого життя. Крім завищеної орендної плати студенти несуть і інші витрати, які встають в копієчку. Це їжа, одяг і канцтовари.

Студент з Джексонвілла, штату Америки, втілив в життя не банальний задум. Бредлі побудував будинок на колесах. Якщо стає ніяково, коли ви думаєте про завищену ціну за оренду апартаментів або кімнати, будьте як Бредлі.

Річ у тому, що вище 40% американців витрачають грошей більше, ніж заробляють. Як мінімум, в Америці не заведено жити з батьками після закінчення школи. Як максимум, за дослідженнями центру Demos, випускник американського ВНЗ отримує не тільки диплом, але заборгованість у 20000$ – кредити беруться не тільки за будинок, але і за навчання. Ось чому 15000 доларів за будинок скорочує витрати в майбутньому і гідна інвестиція.

Чудова інвестиція в майбутнє

Будиночок самодостатній і крихітний – 8,3 х 2,5 метра, оброблений вініловими панелями

Спочатку Бредлі хотів зробити будинок схожим на бунгало, як на пляжі Флориди. Ґанок нагадує будинки в південному стилі. Вечорами наш герой сидить на вулиці та насолоджується чудовими видами, не рахуючи алігаторів.

Це затишний будинок з мінімалістичним дизайном. Тут немає перешкод у вигляді кімнат або нагромадження речей, ви оглядаєте поглядом простір за раз. Ви відразу бачите вікно і це створює відчуття збільшеного простору.

Бредлі назвав своє дітище “будинок, який котиться”. Це спритна гра слів, враховуючи, що його інвестиція скоро окупиться з лишком. І більше ніяких боргів.

- Advertisement -