Студент коледжу втомився платити орендну плату і будує затишний крихітний будинок, який коштує 15000 доларів

80
- Advertisement -

У будинку також є місце для кухні. Це стійка довжиною у 2,5 метра. Бредлі вистачає місця, щоб готувати сніданки та вечері. Під місцем для сидіння Бредлі зберігає електричну плиту, вміщається кухонна раковина. У диван у вітальні вбудовано місце для зберігання речей. Поруч з вікном встановлений обідній столик.

У ванній кімнаті встановили душ і компостний туалет. Бредлі продумав все до дрібниць, використовує туалет коли захоче, не підключаючи воду. Секрет в тому, що унітаз не пахне і переробляє відходи в добрива.

Спальне місце виглядає затишно. Бредлі зберігає одяг в антикварному комоді та там ще вистачає вільного місця.

Бредлі вдалося поєднати мінімалізм і ефективність з простором для зберігання


Направляйтеся в задню частину будинку, і знайдете мініофіс або робоче місце, яке Бредлі використовує для занять навчанням.

Бредлі можете обійтися без кредитів

Будинок обійшовся Бредлі в 15 000 доларів. Батьки подумали, що син жартує, коли він прийшов додому і сказав, що будує “будинок, який котиться”.

В інтерв’ю журналу Living Big in a Tiny House Бредлі пояснив:

“Відразу після закінчення середньої школи я заплатив річну орендну плату за кімнату і вирішив, що мені це не підходить. Тому я повернувся додому і зібрав грошей, щоб заплатити готівкою і побудувати власний будинок”.

Американець пішов проти громадської практики кредитних будинків, заощадив на річній орендній платі за допомогою будинку на колесах, побудованого власними руками.

- Advertisement -