Чи можливо побудувати дім для всієї сім’ї за декілька годин?

572
- Advertisement -

Кожен за нас колись та замислювався про будування свого власного будинку. Згадаємо про те, що кожен чоловік у житті має посадити дерево, народити на виховати сина та, саме так, побудувати дім. Зазвичай від ідеї до готового будинку проходить дуже багато часу, від місяців до років. Потрібно вибрати та придбати земельну ділянку, зробити план будинку, придбати матеріали та поступово будувати. Якщо є гроші на будівельників, то процес піде швидше. Якщо ні – одна людина буде дуже довго та важко працювати.

Але у наш час є і інші варіанти. Прогрес не стоїть на місці не тільки в науці чи медицині, а і в технологіях. Нещодавно італійський архітектор Ренато Відаль презентував власну розробку модульного дому. З урахуванням всіх потреб своїх клієнтів, таких як практичність, екологічність, доступність, легкість та швидкість зборки, Відаль створив MADIhomes — модульний дім.

Згідно даних розробника, встановити його можна на будь-якій ділянці, при потребі ви навіть можете замовити дім на воді! Час збірки такого будинку сім’єю із 3х чоловік без професійної підготовки становить всього 6 годин.

Так як для цього дому немає потреби заливати бетонний фундамент, то ви стаєте не прив’язані до місця його розташування. Це дає можливість повної мобільності. В любий час ви можете змінити своє місце проживання та за добу мешкати в іншій частині країни. Або навіть в іншій країні!

Більше про модульні будинки на наступній сторінці.

- Advertisement -