96-річна леді продає свій будинок, що виглядає неперевершено всередині!

645
- Advertisement -

Зовні будинок може здаватися не надто великим, та ви будете неймовірно здивовані тільки-но відкриєте парадні двері та потрапите всередину. Будинок було побудовано сім десятиліть тому та він виглядає доволі звичайно, якщо ви просто проходите повз нього вулицею. Власниця вирішила виставити нерухомість на продаж, як зрозуміла, що з роками їй стає все складніше доглядати за будинком. Хазяйка обожнювала свою домівку. Ви навіть не уявляєте, скільки зусиль вона докладала, аби тримати її в такому гарному стані протягом багатьох років. Агент з нерухомості був неймовірно здивований, коли побачив будинок власними очима. Меблі, прикраси, декоративні елементи, тканини, освітлення – все виглядало по-королевськи, було ретельно підібрано та відповідало вишуканому смаку власниці. Цей будинок нагадує скрите дорогоцінне каміння: зовсім звичайний зовні та розкішний і вишуканий всередині!

Кожна кімната унікальна особисто

Власниця напевно витратила неймовірну кількість часу та всі свої гроші на планування дизайну свого будинку. Немає двох однакових кімнат, та кожна з них щедро й ретельно прикрашена. Вітальня з розкішними меблями та безцінними антикварними витворами мистецтва – це мрія в пастельних тонах кожного, хто жадає домашьного затишку.

Ванна кімната

Неймовірних розмірів дзеркало та рожеві відтінки домінують в цій маленькій аристократичній ванній кімнаті. Золоті акценти ідеально співпадають з білою плиткою, а ванна в гарному стані, незважаючи на вік будинку, та бездоганно чиста. Тож наступний власник матиме змогу розслабитися та відпочити в ній.

- Advertisement -