Zabalte si chodidla do aluminiové fólie a tyto výsledky se dostaví do několika hodin! Geniální!

13507
- Advertisement -

Zkuste si zabalit chodidla do aluminiové fólie!

Aluminiovou fólii jistě každý zná, protože se jedná o běžnou kuchyňskou pomůcku. Mnoho lidí by však nenapadlo si do této fólie zabalit jednotlivé části těla. Na první pohled se to může zdát jako nesmysl, ale aluminiová fólie je ve skutečnosti skvělým pomocníkem proti běžným zdravotním problémům a neduhům.

Benefity

Zabalení jednotlivých částí těla do aluminiové fólie s sebou nese řadu výhod a benefitů. Jedná se například o skvělou pomůcku proti únavě, bolavým kloubům a popáleninám a dá se s ní dokonce vyléčit i nachlazení. Aluminiová fólie disponuje značným množstvím možných využití, o kterých jste nikdy předtím neslyšeli.

  • Potřebujete zrovna trychtýř, ale žádný doma nemáte? Nevadí; složením kousku aluminiové fólie si můžete snadno vyrobit jednoduchý trychtýř, který nebude prosakovat. Skvělý nápad!
  • Potřebujete právě vyžehlit oblečení, ale nezbývá vám na to dostatek času? Aluminiová fólie je ideálním řešením. Při skládání oblečení do něj vložte aluminiovou fólii a oblečení poté vyžehlete. Díky vložené fólii bude dané oblečení žehleno z obou stran naráz. Žehlení tedy bude dvojnásobně rychlejší!
  • Tupé nůžky? Nevadí. Použitím aluminiové fólie nůžky naostříte v rekordním čase. Stačí vzít kus fólie a nastříhat jej na menší kousky. To je celé!
  • Statická elektřina na oblečení může být velmi frustrující. Naštěstí ale existuje jednoduchý trik, jak se jí zbavit. Stačí zmačkat kousek aluminiové fólie do kuličky a touto kuličkou o oblečení třít. Statická elektřina v mžiku zmizí!
  • Máme doma slabý signál WiFi? Udělejte z aluminiové fólie clonu a umístěte ji na stěnu do místa či pokoje, kde chcete signál posílit. Signál bude silnější ve směru této clony.

Zpět k lidskému tělu! Na další stránce si povíme, jak se pomocí aluminiové fólie zbavit únavy či vyléčit nachlazení.

- Advertisement -